Ședință de lucru cu primarii din raionul Soroca
Astăzi 12.04.2018 la orele 10.00 s-a desfășurat ședința comună de lucru a Oficiul Teritorial Soroca al Cancelariei de Stat, autorităților raionului și primăriilor municipiului, comunelor și satelor din raionul Soroca.
Subectele examinate au fost:
Pe lîngă relatările prezentate de către raportori conform ordinei de zi au fost și propuneri/întrbări/explicații din partea Președintelui raionului Soroca Ghenadie Muntean și vicepreședinților Vladimir Nicuța și Iurie Todirean.