Căutare în site

Nume , Prenume

Funcția

Telefon contact

Rusnac Veaceslav

 

Preşedinte al raionului Soroca

2-26-50

2-20-58

Paunescu Svetlana 

Vicepreşedinte al raionului Soroca

2-27-50

 Andonii Boris

Vicepreşedinte al raionului Soroca

2-20-56  

Bordianu Alla

Vicepreşedinte al raionului Soroca

Zabrian Stela



Secretar al Consiliului raional Soroca

Secretar anticamera Președintelui

2-20-57


2-20-58

Ana Ursachi

Șef al Secției Administrația Publică

2-24-94 

Bruma Mihaela

Specialist superior al Secției Administrația Publică

2-37-73

Spinei Iurie

Specialist superior al Secției Administrația Publică

2-64-92

Ohoțchii Viorica

 

Specialist al Serviciului Alternativă și Protecție Civilă

2-37-73

Auditor intern principal, Serviciul Audit Intern

2-31-85

Belous Clavdia

Specialist principal  al Secției Resurse Umane

2-20-26 

Carauș Luiza

Specialist al Serviciului Resurse Umane

2-20-26


Mărîi Alina

Șef al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86

 Cebanciuc Tatiana

specialist superior al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86 

Leșan Liliana

Șef al Serviciului Financiar

2-20-20 

Berladean Marina

Golovatîi Ion

contabil principal al Serviciului de deservire a clădirii administrative

Arhitect-șef al Serviciului Arhitectură                   



2-20-76


2-20-20

Jitniuc Andrei

Specialist principal al Serviciului Tineret şi Sport

2-20-70

 Leahu Anjela

Șef  Secția Economie

2-20-88

Galina Stăvița

Specialist principal, Șef –interimar Secția Economie

2-20-88

Mînăscurtă Victoria

Specialist, Secția Economie

2-23-13

Russu Valentina

Specialist superior, Secția Economie

2-20-88

Robu Tatiana

Șef Serviciu Proiecte Investiționale

3-01-91

Specialist, Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76



Popovici Natalia

Specialist principal, Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76

Mîțu Elena

Șef al Secției Construcții , Gospodării Comunale și Drumuri                  

2-33-29

Popușoi Vadim

Specialist principal al Secției Construcții,Gospodării Comunale și Drumuri                   

2-30-35

Bevza Natalia

Specialist al Secției Construcții,Gospodării Comunale și Drumuri

2-30-35

Guriev Valerii

Specialist al Secției Construcții,Gospodării Comunale și Drumuri

2-30-35

Russu Valentina

specialist superior, Secția economie

2-20-88

Jitniuc Alina

Darii Mihaela

Secretar administrativ superior

Secretar administrativ

2-23-48

2-31-68

Mîțu Alina

Șef al Serviciul Arhivă

3-00-30

Cojocaru Ludmila

Arhivist, Serviciul Arhivă

2-21-03

Manea Ana




Arhivist, Serviciul Arhivă




2-21-03


Chiroșca Grigore

Șef al Serviciului Gospodărie

3-04-45

Coșeru Ruslan


Ivanco Nicoleta

Șef al Serviciului Relații Funciare și Cadastru

Specialist principal al Serviciului Relații Funciare și Cadastru

2-35-29


2-35-29