Căutare în site

Iarmarocul „Produs de Soroca” și Festivalul „Victor Postolachi” (2019)

Iarmarocului „Produs de Soroca” și Festivalului „Victor Postolachi”.

Mai Mult

Înfrățirea raionului Soroca cu județul Bacău

Evenimentul a avut loc în Sala de Protocol a Consiliului Raional Soroca.

 Pedagogul anului




Finala Concursului
,,Pedagogul Anului"
Mai Mult

 Cea de-a IX-a ediție a Festivalului Mărului bate la ușă

La data de 15.09.2019 va avea loc Festivalul Mărului ediția a IX-a

Nume , Prenume

Funcția

Telefon contact

Muntean Ghenadie

 

Preşedinte al raionului Soroca

2-26-50

2-20-58

Vladimir Nicuţa 

Vicepreşedinte al raionului Soroca

2-27-50

 Iurii Todirean

Vicepreşedinte al raionului Soroca

2-20-56  

Stela Zabrian 

Secretar al Consiliului raional Soroca

2-20-57

 Clavdia Belous

Șef al Secției Organizarea și Coordonarea Activității Administrative

2-24-94 

 

Specialist superior

2-37-73

 Barbaroș Ina

Specialist superior

2-64-92

 Galben Doina

Specialist, Secția Organizarea și Coordonarea Activității Administrative

2-37-73

Șef al Serviciului Audit Intern

2-31-85

Auditor, Serviciul Audit Intern

2-31-85

Carolina Cebotari

Specialist principal  al Secției Resurse Umane

2-20-26 

Luiza Carauș

Specialist al Serviciului Resurse Umane

2-20-26

 Alina Mărîi

Șef al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86

 Cebanciuc Tatiana

specialist superior al Serviciului de Asistență Juridică

2-37-86 

Leșan Liliana

Șef al Serviciului Financiar

2-20-20 

Marina Berladean

contabil principal al Serviciului de deservire a clădirii administrative                                 


2-20-20

Ion Golovatîi                        

arhitect-șef al raionului            

2-20-76

Andrei Jitniuc

Specialist principal în prob. tineret şi sport

2-20-70

 Angela Leahu

Șef  Secția Economie

2-20-88

Galina Stăvița

Specialist principal, Secția Economie

2-20-88

Specialist superior , Secția Economie

2-23-13

Valentina Russu 

Specialist Secția Economie

2-20-88

Tatiana Robu

Șef Serviciu Proiecte Investiționale

3-01-91

 

Specialist , Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76

 

Specialist , Serviciul Proiecte Investiționale

2-65-76

Gadibadi Elena

Șef al Secției Construcții

2 -33 -29

 Popușoi Vadim

Specialist principal al Secției Construcții

2- 30- 35

Guriev Valerii

Specialist al Secției Construcții

2- 30- 35

 Bevza Natalia

Specialist al Secției Construcții

2- 30- 35

Valentina Russu

Secretar  al conducătorului

2-20-58

Alina Jitniuc

Secretar administrativ

2-23-48

 Alina Mîțu

Șef al Serviciul Arhivă

3-00-30

Cojocaru Ludmila

Arhivist, Serviciul Arhivă

2-21-03

Manea Ana

Arhivist, Serviciul Arhivă

2-21-03

Grigore Chiroșca                             

Șef al Serviciului Gospodărie      

3-04-45