La 28 decembrie 2022, orele 10.00 elevii Centrului de Resurse pentru Tineret DACIA, au pășit pragul Consiliului raional Soroca cu colinde și urături pentru a transmite emoțiile sărbătorilor de iarnă, urări de bine și sănătate angajaților din cadrul Aparatului Președintelui raionului Soroca.
ELEVII CENTRULUI DE RESURSE PENTRU TINERET ”DACIA” CU COLINDE LA CONSILIUL RAIONAL SOROCA
- Detalii
- Scris de Secția Administarție Publică
- Categorie: Noutăți
- Accesări: 349