![](http://soroca.md/jpg/help_files/pdf.png)
Hotărârea Comisiei pentru Situații Exepționale a raionului Soroca și Comisiei raionale Extraordinară de Sănătate Publică nr. 5 din 16 martie 2020 Privind evoluția situației epidemiologice a infecției COVID-19
- Detalii
- Scris de Secția Administarție Publică
- Categorie: Noutăți
- Accesări: 1288
Hotărârea Comisiei pentru Situații Exepționale a raionului Soroca și Comisiei raionale Extraordinară de Sănătate Publică nr. 5 din 16 martie 2020 Privind evoluția situației epidemiologice a infecției COVID-19
![](http://soroca.md/jpg/help_files/pdf.png)