Vicepreședinte al raionului Soroca
Cu ocazia zilei de naștere Vă adresăm sincere felicitări, urări de sănătate, bunăstare, armonie sufletească și bucurii.
Vă exprimăm întreaga recunoștință pentru bunele intenții la dezvoltarea raionului Soroca, pentru dăruirea de sine, receptivitatea manifestată zi de zi față de cetățeni, energia, responsabilitatea, încrederea și curajul, profesionalismul, devotamentul și spiritul de sacrificiu de care dați dovadă în nobila Dumneavoastră misiune.
Apreciem înalt munca depusă întru realizarea ideilor pe care le împărtășiți cu generozitate, Vă dorim realizări profesionale și personale, apreciere din partea celor ce vă înconjoară.
Cu profund respect
Veaceslav Rusnac,
Președinte al raionului Soroca