La data de 5 decembrie, în Sala de Protocol a Consiliului raional Soroca, s-a desfășurat ședința de lucru cu șefii instituţiilor medico-sanitare publice din raionul Soroca. La ședință au participat dl. Veaceslav Rusnac, președinte al raionului Soroca, cât și vicepreședinții raionului dna Alla Bordianu, dna Svetlana Păunescu și dl. Boris Andoni.
Ședința de lucru cu șefii instituţiilor medico-sanitare publice din raionul Soroca
- Detalii
- Scris de Secția Administarție Publică
- Categorie: Noutăți
- Accesări: 956