Au fost finalizate lucrările de reparație curentă a îmbrăcămintei rutiere din beton asfaltic pe segmentul de 0,3 km a drumului public local L102, drum de acces spre satul Racovăț. Reparația tronsonului menționat a fost finanțată de către Consiliul Raional Soroca, din contul mijloacelor de reparație și întreținere a drumurilor publice locale de interes raional.
Finalizarea drumului local L102 ,drum de acces spre satul Racovăț
- Detalii
- Scris de Secția Administarție Publică
- Categorie: Noutăți
- Accesări: 1638