Astăzi în data de 16 martie 2018 a avut loc desfășurarea concursului la funcția vacantă de director al IP Tabăra de odihnă pentru copii „La Dumbravă” din Volovița, r.Soroca și la funcția vacantă de șef al Centrului de Sănătate Soroca-Nouă. În urma desfășurării concursului dnul Iurie Nitrean a fost desemnat director al IP Taberei de odihnă „La Dumbrava” și dna Ina Popescu a fost desemnată ca șef al Centrului de Sănătate Soroca- Nouă.
Rezultatele la concurs
- Detalii
- Scris de Secția Administarție Publică
- Categorie: Noutăți
- Accesări: 1640